Nieuws (alle berichten)

Wedstrijdreglement 2018 is bekend

Wedstrijdreglement 2018 is bekend

publicatiedatum: Vrijdag, 2 februari 2018

Onder het tabblad wedstrijd-info staat vanaf heden het nieuwe wedstrijdreglement van Altijd Beet.

Lees verder

Penningmeester gezocht

Penningmeester gezocht

publicatiedatum: Dinsdag, 30 januari 2018

Wij zoeken per direct een enthousiaste penningmeester omdat onze huidige penningmeester Geert Verhagen na 44 jaar het stokje wil overdragen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Christian Vorstenbosch, tel. 0623311010.

Lees verder

Nick Eestermans Talent van het Jaar

Nick Eestermans Talent van het Jaar

publicatiedatum: Vrijdag, 1 december 2017

Sportvisserij Nederland organiseert voor het zoetwatervissen verschillende nationale wedstrijden en competities gedurende een seizoen. Om het huldigen van de winnaars wat meer cachet te geven en wedstrijdvissen neer te zetten als evenement, is dit jaar het topsportgala geïntroduceerd op zaterdag 18 november jl. Een avond waarop alle (inter)nationale wedstrijdvissers in nette kleding hun prijzen ontvangen. Het werd een schitterende avond. De presentatie lag in handen van Marco Kraal en ook Ed Stoop leverde op afstand (door middel van filmpjes) zijn bijdrage. Nick Eestermans werd uitgeroepen tot Talent van het Jaar. Ook de prijzen die Nick behaalde met het Nationale Team werden daar uitgereikt Proficiat Nick, een hele mooie prestatie!

Lees verder

In Memoriam Toin Broeren

In Memoriam Toin Broeren

publicatiedatum: Zaterdag, 18 november 2017

Lees verder

Wintercompetitie winnaar bekend

Wintercompetitie winnaar bekend

publicatiedatum: Zondag, 5 november 2017

Op zondag 5 november is de laatste wedstrijd gevist voor de wintercompetitie. Meteen was dit ook de laatste wedstrijd van dit jaar. Dagwinnaar sector 1 Danny Terneuzen met ruim 16 kg en in sector 2 Johny van As met ruim 9 kg. Algehele winnaar van de wintercompetitie is geworden Danny Terneuzen met 3 punten.

Lees verder

Wintercompetitie, 3de wedstrijd

Wintercompetitie, 3de wedstrijd

publicatiedatum: Zondag, 29 oktober 2017

Maar 3 vissers verschenen aan de waterkant voor de derde wedstrijd in de wintercompetitie, erg jammer. Dagwinnaar sector 1 Mark van de Ven met 7334 gram en in sector 2 (enige deelnemer) Peter van de Heuvel, geen vis gevangen.

Lees verder

Wintercompetitie, 2de wedstrijd

Wintercompetitie, 2de wedstrijd

publicatiedatum: Zondag, 22 oktober 2017

De opkomst vandaag was zeer laag. De tweede wedstrijd in de wintercompetitie had maar 5 vissers. Dagwinnaar sector 2 Danny Terneuzen met 1789 gram en in sector 1 Peter van den Heuvel met 398 gram.

Lees verder

Wintercompetitie van start

Wintercompetitie van start

publicatiedatum: Zondag, 15 oktober 2017

Vandaag is de wintercompetitie van start gegaan. Helaas viel de opkomst tegen. Deze competitie gaat over 4 wedstrijden, waarvan de beste 3 tellen. Je kunt dus nog deelnemen! Dagwinnaar sector 2 Danny Terneuzen met 4032 gram en in sector 1 Johan van As met 1827 gram.

Lees verder

Uitnodiging Algemene Jaarvergadering 2017

Uitnodiging Algemene Jaarvergadering 2017

publicatiedatum: Donderdag, 12 oktober 2017

Lees verder

Koppelcompetitie Peter van Erp

Koppelcompetitie Peter van Erp

publicatiedatum: Zondag, 8 oktober 2017

De laatste wedstrijd van deze koppelcompetitie is op zondag 8 oktober gevist. Dagwinnaar sector 2 Stefan Foolen en Denny Terneuzen met 15239 gram en in sector 1 Bert Rijkers en Peter Raaijmakers met 4849 gram (Bert was ingevallen voor Henk Doornik). Eindwinnaar Tonny Rombouts en Johan van As met 4 punten, op de tweede plaats het koppel Peter van Erp en Jack Langenhuijzen met 5 punten en eveneens met 5 punten op de derde plaats het koppel Frans van Stiphout en Peter van de Heuvel, maar met minder gewicht.

Lees verder