Nieuws (alle berichten)

Penningmeester

Penningmeester

publicatiedatum: Donderdag, 8 november 2018

Wij zoeken per direct een enthousiaste penningmeester omdat onze huidige penningmeester Geert Verhagen na 44 jaar het stokje wil overdragen. voor meer informatie kan je contact opnemen met Christian Vorstenbosch 0623311010

Lees verder

Winnaar Wintercompetitie

Winnaar Wintercompetitie

publicatiedatum: Zondag, 4 november 2018

De laatste wedstrijd van dit jaar is de beslissende wedstrijd voor de wintercompetitie. Dagwinnaar sector 2 Jan van Wanrooij met 3190 gram en in sector 1 Jack Langenhuijzen met 424 gram. De winnaar van de wintercompetitie is Bert van Geffen met 5 punten, vervolgens nummer 2 ook met 5 punten, (maar minder gewicht) is Jan van Wanrooij en op de derde plaats is geëindigd Giel Smits, ook met 5 punten, maar ook minder gewicht dan nummer 1 en 2

Lees verder

Wintercompetitie, derde wedstrijd

Wintercompetitie, derde wedstrijd

publicatiedatum: Zondag, 28 oktober 2018

Met totaal 9 vissers is men begonnen aan de derde wedstrijd van de wintercompetitie. De vangsten waren belabberd. Dagwinnaar sector 2 Benny Pijnappels met 1885 gram en in sector 1 Jan van Wanrooij met 491 gram. Volgende week de laatste wedstrijd welke de beslissing zal moeten brengen.

Lees verder

Feestavond / prijsuitreiking

Feestavond / prijsuitreiking

publicatiedatum: Donderdag, 25 oktober 2018

Op zaterdag 24 november is de jaarlijkse feestavond gepland, tevens worden dan de prijzen uitgereikt van wedstrijden die het afgelopen seizoen zijn gevist. Als je niet aanwezig kunt zijn, graag ff doorgeven aan iemand van het bestuur of de wedstrijdcommissie. Jullie zijn van harte welkom vanaf 20.00 uur in Café de Hopbel, Kloosterstraat 1 te Schijndel. Wij hopen er een gezellige avond van te maken.

Lees verder

Uitnodiging jaarvergadering 15 november 2018

Uitnodiging jaarvergadering 15 november 2018

publicatiedatum: Donderdag, 25 oktober 2018

Lees verder

Tweede wedstrijd Wintercompetitie

Tweede wedstrijd Wintercompetitie

publicatiedatum: Zondag, 21 oktober 2018

Dagwinnaar tweede wedstrijd: sector 2 Tonny Rombouts met 4239 gram in sector 1 Giel Smits met 1754 gram. Voorlopig aan de leiding Bert van Geffen met 3 punten.

Lees verder

Wintercompetitie van start

Wintercompetitie van start

publicatiedatum: Zondag, 14 oktober 2018

Zondag 14 oktober is de eerste wedstrijd gevist voor de wintercompetitie. Deze competitie gaat over 4 wedstrijden waarvan de beste 3 tellen. Dagwinnaar vandaag, sector 1 Bert van Geffen met ruim 8 kg en in sector 2 Jack Langenhuijzen met ruim 7 kg.

Lees verder

Laatste wedstrijd Koppelcompetitie Peter van Erp

Laatste wedstrijd Koppelcompetitie Peter van Erp

publicatiedatum: Zondag, 7 oktober 2018

Zondag 7 oktober was de laatste wedstrijd in deze competitie. Dagwinnaar in sector 1 Stefan Foolen en Rob Deelen met ruim 23 kg en in sector 2 Peter van Erp en Jack Langenhuijzen met ruim 18 kg. Algemene winnaars zijn geworden Stefan Foolen en Rob Deelen met 3 punten. Op de tweede plaats José van Breugel en Adriaan Koomen met 4 punten en eveneens op de tweede plaats Danny Terneusen en Ad Smits ook met 4 punten maar minder gewicht.

Lees verder

Koning der Koningen

Koning der Koningen

publicatiedatum: Zondag, 30 september 2018

Op zondag 30 september is de jaarlijkse Koning der Koning wedstrijd gevist. Jack Langenhuijzen is Koning der Koning geworden. Uitslag : op de eerste plaats Tony Rombouts met 7015 gram, Benny Pijnappels met 5809 gram en op de derde plaats Danny Terneusen met 5021 gram.

Lees verder

Sluitingswedstrijd Coupe wedstrijden

Sluitingswedstrijd Coupe wedstrijden

publicatiedatum: Zondag, 30 september 2018

Op 23 september is de laatste wedstrijd gevist op de Zandvang. Organisatie was in handen van Vinkel. De volledige uitslag is te lezen onder het tabblad wedstrijdinfo/wedstrijduitslagen.

Lees verder