Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuws (alle berichten)

Ledenvergadering 10 november gaat niet door

Ledenvergadering 10 november gaat niet door

publicatiedatum: Zaterdag, 17 oktober 2020

In verband met de strengere maatregelen rondom het Corona-virus kan de geplande ledenvergadering van 10 november NIET doorgaan. Zodra het weer kan, zal het bestuur een nieuwe datum plannen. Deze datum zal dan minstens 3 weken van te voren op de site van Altijd Beet bekend worden gemaakt.

Lees verder

Feestavond 2020 gaat niet door

Feestavond 2020 gaat niet door

publicatiedatum: Maandag, 5 oktober 2020

Op zaterdag 21 november stond de jaarlijkse feestavond bij de Hopbel gepland. Door de Corona maatregelen moeten we deze avond annuleren.

Lees verder

Twee nachttrainingen Karper koppel

Twee nachttrainingen Karper koppel

publicatiedatum: Woensdag, 22 juli 2020

Van vrijdag 7 tot zaterdag 8 augustus en vrijdag 21 tot zaterdag 22 augustus kunnen clubleden deelnemen aan een nachttraining. De koppels moeten zich voor 6 augustus melden bij de karpercommissie zodat wij weten om hoeveel deelnemers het gaat. Op vrijdag om 18.00 uur aanwezig zijn zodat de loting kan beginnen. Vissen van 19.00 tot 07.00 uur. Uiteraard houden we ons aan de landelijke RIVM regels!

Lees verder

Feeder trainingen

Feeder trainingen

publicatiedatum: Woensdag, 22 juli 2020

Vanaf dinsdag 28 juli gaan we beginnen met de Feeder trainingen voor clubleden. Aanmelden voor 17.30 uur bij het water en we vissen van 18.00 tot 21.00 uur. De volgende trainingen zijn dan gepland op 4 augustus, 11 augustus en 18 augustus. Uiteraard houden we ons aan de landelijke RIVM regels!

Lees verder

Zondag 21 juni start wedstrijdvissen

Zondag 21 juni start wedstrijdvissen

publicatiedatum: Maandag, 15 juni 2020

Zondag 21 juni kunnen we weer een wedstrijd vissen aan de vijver. Zoals al eerder gezegd, starten we met een individuele wedstrijd. Inschrijven tot 07.30 uur. Vissen van 08.30 tot 12.30 uur. Prijsuitreiking meteen na de wedstrijd. Volgende zondag weer een individuele wedstrijd en de zondag daarop een koppelwedstrijd. Inschrijven koppelwedstrijd tot 07.00 uur en vissen van 08.00 tot 13.00 uur Uiteraard houden we ons aan de RIVM richtlijnen.

Lees verder

Laatste nieuws wedstrijdprogramma Altijd Beet

Laatste nieuws wedstrijdprogramma Altijd Beet

publicatiedatum: Maandag, 25 mei 2020

Vandaag is door het bestuur besloten dat voor dit jaar alle wedstrijden van het programma afgelast zijn. Wanneer er weer in wedstrijdverband gevist mag worden, gaan we onderlinge wedstrijden vissen op zondag. De eerste week dat er in wedstrijdverband gevist mag worden een individuele wedstrijd, de tweede week ook een individuele wedstrijd en de derde week een koppelwedstrijd, en dit herhalen we elke keer. Zodra bekend is wanneer we wedstrijden mogen gaan vissen, houden we jullie op de hoogte via deze site.

Lees verder

Visvijver NIET gesloten van 23 april tot en met 27 april

Visvijver NIET gesloten van 23 april tot en met 27 april

publicatiedatum: Zondag, 5 april 2020

Zoals jullie weten zijn alle wedstrijden tot 1 juni afgelast. Ook de openingswedstrijd van 27 april is dus afgelast. Omdat de vereniging nu geen forellen uit zal zetten voor deze wedstrijd, is de visvijver niet gesloten van 23 april tot en met 27 april. Maar denk aan de Corona richtlijnen, denk aan elkaar en blijf gezond!

Lees verder

Corona maatregelen

Corona maatregelen

publicatiedatum: Donderdag, 26 maart 2020

Op maandag 23 maart jl. maakte het kabinet bekend dat tenminste tot en met 1 juni alle evenementen – ongeacht groepsgrootte, aard en doel – verboden zijn. Hieronder vallen dus ook viswedstrijden, wedstrijdtrainingen, beurzen, cursussen, ledenvergaderingen en andere evenementen binnen de sportvisserij. Dit betekent dat alle wedstrijden tot 1 juni afgelast zijn. Ook vanuit Altijd Beet de dringende oproep om je aan de richtlijnen van het RIVM te houden. Zodra er weer nieuws is, publiceren wij dit op deze site. Blijf gezond en zorg voor elkaar!

Lees verder

Viswedstrijden tot en met 31 maart afgelast

Viswedstrijden tot en met 31 maart afgelast

publicatiedatum: Zaterdag, 14 maart 2020

Na contact te hebben gehad met de gemeente Meierijstad en Sportvisserij NI/ZWN is het advies gegeven om in verband met het Corona-virus onze wedstrijden af te lassen. Dit betekent dat alle wedstrijden tot en met 31 maart zijn afgelast. Via deze website houden we jullie op de hoogte.

Lees verder

Correctie einduitslag Voorjaarscompetitie

Correctie einduitslag Voorjaarscompetitie

publicatiedatum: Maandag, 9 maart 2020

De uitslag die gisteren gepubliceerd is, was helaas niet volledig. Jos van de Sanden had zijn wedstrijdkaartje niet ingeleverd en is daarom niet meegenomen in de uitslag. De correctie heeft gelukkig geen consequenties voor de einduitslag. De dagprijs is uitgereikt aan Jos. Graag de volgende keer er allemaal attent op zijn dat het wedstrijdkaartje wordt ingeleverd.

Lees verder