Nieuws (alle berichten)

Damesvissen

Damesvissen

publicatiedatum: Zondag, 8 juli 2018

Vandaag zou eigenlijk het damesvissen op het programma staan. Maar omdat er maar twee dames aanwezig waren, is in goed overleg besloten de wedstrijd niet door te laten gaan.

Lees verder

Coupe Jan Spierings

Coupe Jan Spierings

publicatiedatum: Zondag, 1 juli 2018

Op zondag 1 juli is de derde kringwedstrijd gevist op de Zandvang. Aan deze wedstrijden nemen ook de visverenigingen van Den Dungen, Berlicum en Vinkel deel. Schijndel had de organisatie. Op de eerste plaats Jack Langenhuizen (van Schijndel) met 4475 gram, de beste visser van Den Dungen was Rien van de Steen met 1706 gram, de beste visser van Vinkel was Roel van Balveren met 430 gram en van Berlicum A. Hubers met 319 gram. Deze vissers hebben een vleespakket gewonnen.

Lees verder

Open Schijndelse jeugdkampioenschappen

Open Schijndelse jeugdkampioenschappen

publicatiedatum: Donderdag, 28 juni 2018

Deze kampioenschappen gaan over drie wedstrijden, waarvan de beste twee tellen. Op dinsdag 27 juni is de laatste wedstrijd gevist en Schijndels Kampioen Jeugd 2018 is geworden Jasper Schellekens met totaal 8 stuks, op de tweede plaats (na loting) Tygo van Schijndel en op de derde plaats Roy Hoevenaars met beide 6 stuks. Bedankt aan dierenspeciaalzaak De Molen voor de sponsoring van de maden en Wielco/ Vobra bedankt voor het leveren van het visvoer.

Lees verder

Koppelcompetitie  Peter van Erp 2018

Koppelcompetitie Peter van Erp 2018

publicatiedatum: Zondag, 24 juni 2018

Op zondag 24 juni is de tweede wedstrijd gevist. De vangsten vielen tegen. Tijdens de eerste wedstrijd werd nog ruim 130 kg gevangen en vandaag maar 61 kg. Dagwinnaar was het koppel José van Breugel en Adriaan Koomen in sector 2 met ruim 16 kg.

Lees verder

Open Schijndelse jeugdkampioenschappen, 2de wedstrijd

Open Schijndelse jeugdkampioenschappen, 2de wedstrijd

publicatiedatum: Vrijdag, 22 juni 2018

Na twee wedstrijden gevist te hebben, staat Jasper Schellekens aan de leiding in het klassement. Hij heeft totaal 6 stuks gevangen. Op de tweede plaats Roy Hoevenaars met 5 stuks. Er komt nog een derde wedstrijd dus er is nog van alles mogelijk.

Lees verder

Open Schijndelse jeugdkampioenschappen

Open Schijndelse jeugdkampioenschappen

publicatiedatum: Woensdag, 20 juni 2018

In de groep tot en met 11 jaar waren er 12 deelnemers die van start gingen. Helaas waren er geen deelnemers voor de groep vanaf 12 jaar. De volgende wedstrijd is morgen, 21 juni en iedereen mag dan nog gewoon meedoen ook al heb je de eerste wedstrijd gemist. Helaas vielen de vangsten tegen, misschien is het morgen beter. Dagwinnaar Roy Hoevenaars met 2 stuks.

Lees verder

Koppelwedstrijd Toin Broeren

Koppelwedstrijd Toin Broeren

publicatiedatum: Zondag, 17 juni 2018

Aan deze wedstrijd namen 8 koppels deel. Winnaars zijn geworden José van Breugel en Adriaan Koomen met ruim 20 kg.

Lees verder

50 plus laatste wedstrijd

50 plus laatste wedstrijd

publicatiedatum: Donderdag, 14 juni 2018

Dinsdag 12 juni is de laatste wedstrijd gevist voor de 50 plus. Dagwinnaar Jack Langenhuijzen met ruim 6 kg. Algehele winnaar is geworden Bert van Geffen met totaal ruim 20 kg. (over twee wedstrijden)

Lees verder

Club Koppelwedstrijd

Club Koppelwedstrijd

publicatiedatum: Zondag, 10 juni 2018

Met 11 koppels is de wedstrijd van start gegaan. De gebroeders Ad en Jan van Wanrooij waren het winnende koppel met ruim 37 kg.

Lees verder

Bestsuursvissen 2018

Bestsuursvissen 2018

publicatiedatum: Zaterdag, 9 juni 2018

Zaterdag 9 juni is de jaarlijkse bestuurswedstrijd gehouden. De bestuursleden van 4 verenigingen houden dan onderling een wedstrijd. Dit jaar was de organisatie in handen van Den Dungen. Gevist werd op de vijver van Altijd Beet. Winnaar Henk van Rooij van Berlicum met ruim 12 kg. Voor de overige uitslagen klik op wedstrijdinfo en dan wedstrijduitslagen.

Lees verder