Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuws (alle berichten)

Coupe Jan Spiering  (3de Coupewedstrijd)

Coupe Jan Spiering (3de Coupewedstrijd)

publicatiedatum: Donderdag, 4 juli 2019

Op 30 juni is de derde Coupewedstrijd gevist op de Zandvang, organisatie was in handen van Den Dungen. Op de eerste plaats Wesley van Boxtel met 5723 gram, op de tweede plaats José van Breugel met 4390 gram en op de derde plaats Hans Broeren met 3846 gram.

Lees verder

Nachtkoppel 5/6 juli gaat niet door

Nachtkoppel 5/6 juli gaat niet door

publicatiedatum: Donderdag, 4 juli 2019

De geplande nachtkoppelwedstrijd van 5 op 6 juli kan helaas niet door gaan. Er hebben zich te weinig koppels gemeld.

Lees verder

Vinz Faes jeugdkampioen van Schijndel

Vinz Faes jeugdkampioen van Schijndel

publicatiedatum: Donderdag, 4 juli 2019

Tijdens de derde en laatste wedstrijd is de beslissing gevallen wie Jeugdkampioen is van Schijndel. Vinz heeft alle drie de wedstrijden heel constant gevist. Dat leverde hem aan het eind de overwinning met 43 vissen. Jasper heeft zich goed geweerd maar kwam uiteindelijk maar 2 visjes te kort en eindigde daarmee op de tweede plaats. Roy behaalde een derde plaats met 36 vissen. Iedereen bedankt voor het mogelijk maken van deze jeugdwedstrijden, in het bijzonder Wielco onze sponsor van het visvoer en Dierenspeciaalzaak den Ouden voor het leveren van de maden. Om het jeugdvissen te promoten is Hengelsportvereniging Altijd Beet van plan om volgend jaar in samenwerking met de hengelsportverenigingen in deze regio een grote wedstrijd te organiseren. Houd onze website in de gaten, zodra er meer nieuws is wordt dit via deze site bekend gemaakt.

Lees verder

Nacht karper koppelwedstrijd senioren en jeugd

Nacht karper koppelwedstrijd senioren en jeugd

publicatiedatum: Zaterdag, 29 juni 2019

In de nacht van 28 op 29 juni is de karper koppelwedstrijd voor senioren en jeugd gehouden. We zijn met 7 koppels van start gegaan. Allereerst hartelijk dank aan Huub Pennings, Benny Pijnappels en Leo van Schijndel die de hele nacht aanwezig zijn geweest om de gevangen vis te wegen en ook dank aan Wilma van Schijndel en Corrie Pijnappels die gezorgd hebben voor een lekker frietje met een snack. Totaal is er door alle koppels 477 pond gevangen. Op de eerste plaats bij de senioren Christiaan Vorstenbosch en Teun Drost met 150 pond. Bij de jeugd hebben Daan van Boxtel en Jasper van Oorschot met 69,5 pond gewonnen.

Lees verder

Open Schijndelse Jeugdkampioenschappen, tweede wedstrijd

Open Schijndelse Jeugdkampioenschappen, tweede wedstrijd

publicatiedatum: Zaterdag, 29 juni 2019

De tweede wedstrijd is gevist op donderdag 27 juni. Diverse deelnemers hebben nog kans, op woensdag 4 juli zal de beslissing vallen. Dagwinnaar van 27 juni is Roy Hoevenaars met 21 stuks. Voor alle vangsten klik op wedstrijdinfo en dan op wedstrijduitslagen.

Lees verder

Open Schijndelse Jeugdkampioenschappen

Open Schijndelse Jeugdkampioenschappen

publicatiedatum: Woensdag, 26 juni 2019

Op dinsdagavond 25 juni zijn de Open Schijndelse Jeugdkampioenschappen van start gegaan. Wie mag zich dit jaar Jeugdkampioen van Schijndel noemen? Deze competitie wordt gevist over drie wedstrijden, waarvan de beste twee tellen voor de einduitslag. Er wordt gevist op stuks. Dagwinnaar Jasper Schellekens met 29 stuks, op de tweede plaats Tygo Vaes met 25 stuks en Vince Vaes had 21 stuks gevangen. Als je nog mee wilt doen met de twee resterende wedstrijden is dat geen probleem. Iedereen heeft nog kans om Jeugdkampioen te worden. Aas en Voer wordt door Wielco ter beschikking gesteld. Heb je nog vragen kun je het volgende nummer bellen : 06-50500373.

Lees verder

Koppelwedstrijd Peter van Erp, tweede wedstrijd

Koppelwedstrijd Peter van Erp, tweede wedstrijd

publicatiedatum: Zondag, 23 juni 2019

Onder tropische omstandigheden is er toch veel vis gevangen door de 5 koppels, ruim 260 kg. Dagwinnaar Adriaan Koomen en José van Breugel met ruim 66 kg.

Lees verder

Koppelwedstrijd Toin Broeren

Koppelwedstrijd Toin Broeren

publicatiedatum: Zondag, 16 juni 2019

We zijn met 8 koppels van start gegaan. Totaal is ruim 164 kg gevangen. Winnaars zijn geworden Peter van Erp en Jack Langenhuijzen met ruim 42 kg.

Lees verder

Laatste wedstrijd 50+ competitie

Laatste wedstrijd 50+ competitie

publicatiedatum: Donderdag, 13 juni 2019

De uitslag van de laatste wedstrijd heeft niet veel verschuivingen in de stand gebracht. Bert Rijkers stond al bovenaan en heeft bij de laatste wedstrijd zijn eindzege veilig gesteld. Hij heeft over de beide wedstrijden samen ruim 35 kg. gevangen. Henk Doornik stond bij de eerste wedstrijd nog op de derde plaats en is nu tweede geworden met ruim 30 kg. Helaas is Adriaan Koomen een plaatsje gezakt naar de derde plaats met ruim 29 kg. Totaal is door alle vissers ruim 178 kg gevangen over de beide wedstrijden.

Lees verder

Mededeling Nachtkoppelwedstrijd 5 / 6 juli

Mededeling Nachtkoppelwedstrijd 5 / 6 juli

publicatiedatum: Maandag, 10 juni 2019

Op het ogenblik zijn er nog geen inschrijvingen voor deze nachtkoppelwedstrijd. Er wordt dan gevist met de vaste stok. Opgeven bij de wedstrijdcommissie : Wim van Stiphout (06-30306714) of Jack Langenhuijzen (06-50500373). Er moeten minimaal 4 deelnemende koppels zijn anders gaat deze wedstrijd niet door. Opgeven voor 3 juli, dan wordt beslist of de wedstrijd doorgaat. Dit wordt dan bekend gemaakt op 4 juli op de site van Altijd Beet.

Lees verder