Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuws (alle berichten)

Feedercompetitie, 4de wedstrijd

Feedercompetitie, 4de wedstrijd

publicatiedatum: Woensdag, 22 mei 2019

Dinsdag 21 mei is de vierde wedstrijd gevist. Dagwinnaar sector 2 Frans van Stiphout met ruim 23 kg en in sector 1 Piet van de Zanden met ruim 15 kg. De volgende wedstrijd zal de beslissing brengen,

Lees verder

3de wedstrijd Koningscompetitie

3de wedstrijd Koningscompetitie

publicatiedatum: Zondag, 19 mei 2019

De derde wedstrijd voor de Koningscompetitie is gevist, met 9 vissers werd er bijna 220 kg. vis gevangen. Dagwinnaar in sector 2 Tonny Rombouts met ruim 38 kg en in sector 1 Jack Langenhuijzen met ruim 33 kg.

Lees verder

Feedercompetitie, derde wedstrijd

Feedercompetitie, derde wedstrijd

publicatiedatum: Vrijdag, 17 mei 2019

Dinsdag 14 mei is de derde wedstrijd gevist. Ruim 125 kg is door alle vissers samen gevangen. Dagwinnaar sector 1 Frans van Stiphout met ruim 22 kg en in sector 2 Huub Pennings met ruim 15 kg.

Lees verder

Coupe Huub van Aalbeek 2019

Coupe Huub van Aalbeek 2019

publicatiedatum: Zondag, 12 mei 2019

Met 12 vissers zijn we vanmorgen van start gegaan. De vangsten waren uitstekend, er is totaal ruim 228 kg. gevangen. Op de eerste plaats Jack Langenhuijzen met ruim 36 kg, op de tweede plaats Henk Doornik met ruim 29 kg en op de derde plaats Peter van Erp met ruim 26 kg.

Lees verder

Feedercompetitie

Feedercompetitie

publicatiedatum: Woensdag, 8 mei 2019

Dinsdag 7 mei, de tweede wedstrijd gevist voor de Feedercompetitie. Dagwinnaar sector 1 Jos van de Sangen met ruim 24 kg. en in sector 2 Marcel van Gorkum met ruim 13 kg.

Lees verder

Koningsvissen, tweede wedstrijd

Koningsvissen, tweede wedstrijd

publicatiedatum: Zondag, 5 mei 2019

Zondag 5 mei, de tweede wedstrijd om de koningstitel. Dagwinnaar sector 1 Jan van Wanrooij met ruim 38 kg en in sector 2 Adriaan Koomen met ruim 33 kg.

Lees verder

Feedercompetitie

Feedercompetitie

publicatiedatum: Woensdag, 1 mei 2019

Dinsdag 30 april is de feedercompetitie van start gegaan met 12 vissers. Helaas hebben wij moeten constateren dat Henk van Meerten meer dan 20 kg. in één leefnet had. Het reglement beslist dan dat er maximaal 20 kg. geschreven mag worden. Dagwinnaar sector 2 Henk van Meerten met 20 .000 gram (was 23.179). In sector 1 had Jack Langenhuijzen het meeste gevangen met 19.399 gram.

Lees verder

Coupe de Driezeeg

Coupe de Driezeeg

publicatiedatum: Dinsdag, 30 april 2019

Zondag 28 april is de 2de kring wedstrijd gevist. Organisatie was in handen van Berlicum. Op de eerste plaats Wesley van Boxtel, op de tweede plaats Henk van Rooij en op de derde plaats Rien van de Steen. Voor alle andere uitslagen klik op wedstrijdinfo en daarna op wedstrijduitslagen.

Lees verder

Openingswedstrijd Koningsdag 2019

Openingswedstrijd Koningsdag 2019

publicatiedatum: Zaterdag, 27 april 2019

Voor de openingswedstrijd schreven 20 vissers in. Op de eerste plaats Bert van Rooij, tweede plaats Ad van Heeswijk en op de derde plaats Mari Foolen. De vangsten vielen tegen, er werden maar 11 forellen gevangen. Helaas maar 1 deelnemer in de categorie Jeugd, Jason van de Sangen. Daardoor werd hij automatisch eerste. Voor alle deelnemers en hun vangsten klik op wedstrijdinfo en dan op wedstrijduitslagen.

Lees verder

Datum sluiting visvijver aangepast

Datum sluiting visvijver aangepast

publicatiedatum: Zondag, 21 april 2019

Wijziging : er mag morgen, 22 april, nog gewoon gevist worden op de visvijver. Sluiting is van 23 april tot en met 27 april.

Lees verder