Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuws (alle berichten)

Coupe Theo Olijslagers

Coupe Theo Olijslagers

publicatiedatum: Zondag, 24 maart 2019

Zondag 24 maart, de tweede wedstrijd van in totaal drie. De beste twee winnen. Veel nieuwe vissers vandaag. Dagwinnaar sector 1 Henk Doornik met ruim 13 kg en in sector 2 Leon Timmermans met ruim 3 kg.

Lees verder

Uitzetten Karper

Uitzetten Karper

publicatiedatum: Zaterdag, 23 maart 2019

Maandag 25 maart, rond half 2, worden de karpertjes uitgezet.

Lees verder

Coupe Theo Olijslagers

Coupe Theo Olijslagers

publicatiedatum: Zondag, 17 maart 2019

De eerste van in totaal 3 wedstrijden is vandaag gevist. Hiervan tellen de beste twee. Dagwinnaar sector 2 Jack Langenhuijzen met ruim 11 kg. en in sector 1 Henk Doornik met ruim 8 kg.

Lees verder

Voorjaarscompetitie

Voorjaarscompetitie

publicatiedatum: Zondag, 10 maart 2019

Zondag 10 maart is de laatste wedstrijd gevist in de voorjaarscompetitie. Dagwinnaar sector Henk Doornik en sector 2 Adriaan Koomen. 4 Vissers hadden uiteindelijk allemaal 3 punten, diegene met het meeste gewicht was Henk Doornik, op de tweede plaats Jack Langenhuijzen en op de derde plaats José van Breugel.

Lees verder

Voorjaarscompetitie

Voorjaarscompetitie

publicatiedatum: Zondag, 3 maart 2019

De tweede wedstrijd in de voorjaarscompetitie is gevist. Dagwinnaar in sector 2 is Josée van Breugel met ruim 10 kg. In sector 1 Jack Langenhuijzen met ruim 4 kg.

Lees verder

Voorjaarscompetitie van start

Voorjaarscompetitie van start

publicatiedatum: Zondag, 24 februari 2019

Zondag 24 februari zijn we weer begonnen met het nieuwe visseizoen. De voorjaarscompetitie is met 8 vissers van start gegaan onder een stralend zonnetje. Dagwinnaar sector 1 Mark van de Ven met ruim 7 kg en in sector 2 Giel Smits met ruim 1 kg.

Lees verder

Uitzetting vis

Uitzetting vis

publicatiedatum: Donderdag, 14 februari 2019

In de bestuursvergadering is besloten om 1500 kg Kroeskarper van ongeveer 1 kg per stuk en 1500 kg Brasem met een gewicht tussen 1 en 1,5 kg. per stuk te bestellen. Zodra bekend is op welke datum de vis wordt uitgezet, laten we jullie iets weten.

Lees verder

Winnaar Wintercompetitie

Winnaar Wintercompetitie

publicatiedatum: Zondag, 4 november 2018

De laatste wedstrijd van dit jaar is de beslissende wedstrijd voor de wintercompetitie. Dagwinnaar sector 2 Jan van Wanrooij met 3190 gram en in sector 1 Jack Langenhuijzen met 424 gram. De winnaar van de wintercompetitie is Bert van Geffen met 5 punten, vervolgens nummer 2 ook met 5 punten, (maar minder gewicht) is Jan van Wanrooij en op de derde plaats is geëindigd Giel Smits, ook met 5 punten, maar ook minder gewicht dan nummer 1 en 2

Lees verder

Wintercompetitie, derde wedstrijd

Wintercompetitie, derde wedstrijd

publicatiedatum: Zondag, 28 oktober 2018

Met totaal 9 vissers is men begonnen aan de derde wedstrijd van de wintercompetitie. De vangsten waren belabberd. Dagwinnaar sector 2 Benny Pijnappels met 1885 gram en in sector 1 Jan van Wanrooij met 491 gram. Volgende week de laatste wedstrijd welke de beslissing zal moeten brengen.

Lees verder

Tweede wedstrijd Wintercompetitie

Tweede wedstrijd Wintercompetitie

publicatiedatum: Zondag, 21 oktober 2018

Dagwinnaar tweede wedstrijd: sector 2 Tonny Rombouts met 4239 gram in sector 1 Giel Smits met 1754 gram. Voorlopig aan de leiding Bert van Geffen met 3 punten.

Lees verder