NIEUWE STATUTEN GETEKEND

terug naar overzicht

Maandag, 5 februari 2024

Beste leden, De verouderde Statuten zijn geschiedenis want op 25 januari jl werden de nieuwe statuten zijn notarieel vastgelegd en ondertekend.

Als herinnering gaan we even terug naar het bericht van 3 april 2023.

Beste leden, in de vergadering van 27 september 2022 werd besloten om onze inmiddels erg verouderde statuten, te laten wijzigen. Van Sportvisserij Zuid West Nederland hebben we een voorbeeld gehad voor het opmaken van onze nieuwe statuten. Dat voorbeeld hebben we als bestuur getracht zoveel mogelijk aan te passen aan de vereisten voor HSV Altijd Beet. Het bestuur geeft u bij deze de mogelijkheid om deze statuten te bekijken. Indien u vragen, opmerkingen en/of tips heeft kunt u deze sturen naar het email adres: hsvaltijdbeetschijndel@gmail.com. De statuten kon u bekijken op deze site: klik op actueel en dan vervolgens concept statuten. Deze vragen etc zullen in de aanstaande vergadering van 18 april as worden behandeld. Vervolgens zal het bestuur hiervan een notariële akte laten opmaken. De daaropvolgende en tevens laatste stap in deze is dat ook het bestaande Huishoudelijk Reglement zal worden gewijzigd. Een en ander in de lijn van de nieuwe statuten. Ook daarvan zal u tijdig op de hoogte worden gehouden. Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Tot 18 april as. namens het bestuur

Het is dus al weer even geleden dat de Statuten ter sprake werden gebracht. Dat wil echter niet zeggen dat we daarmee niet verder zijn gegaan. 

Met veel genoegen kunnen we jullie mededelen dat de nieuwe Statuten op 25 januari 2024 notarieel zijn vastgelegd en ondertekend zijn door het dagelijks bestuur en de notaris.

Zoals ook eerder toegezegd houden we jullie ook op de hoogte van de vervolgstap, zijnde het nieuwe Huishoudelijk Reglement. De 1e concept-versie daarvan ligt thans bij de bestuursleden. De opmerkingen die vanuit het bestuur komen worden verwerkt in de 2e concept-versie, welke weer via deze site voor jullie ter inzage zal komen en op de aanstaande jaarvergadering behandeld zal worden.

Het bestuur.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies